Sıkça Sorulan Sorular

# Çizimleri elle mi yapıyorsunuz ?
Evet çizimler dijital kalem eşliğinde grafik tablet üzerinde elle çiziliyor, yani bildiğiniz kalemin çizdiğimde bilgisayar ekranına aktarabilen hali.

# Kaç günde bitirip teslim edersiniz ?
Çizimler 1, maximum 3 gün içinde teslim edilir, acil durumu olan müşterilere yardımcı olmaya çalışılır, zaman olduğunda aynı gün çizilip teslim edilerek yardımcı olunduğu da çokça olmuştur.

# Çizimi bize nasıl gönderiyorsunuz ?

Çizimi mail yolu ile baskıya hazır halde gönderiyorum, böyleyece hem ömür boyu saklayabiliyor, farklı materyallerde de baskı yaptırabiliyor hatta sosyal medyada bile rahatça kullanabiliyorsunuz. Kağıt yırtıldı ne olacak derdiniz olmuyor, ömür boyu sizde... Yırtıldı mı? 5 tl ye copy centerdan yenisini bastırırsınız, sigortalı çizim gibi :)

# Çizimi görme şansım var mı ?
Evet, çizim bittiğinde gösteriyorum, değiştirilmesi gereken ufak noktalar varsa değiştirip sonrasında size gönderiyorum.

# Karikatürümüz Bize Ne Kadar Benzer?
Bu sorunun cevabı ve örnek görseller için tıklayınız.

# Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?
IBAN numarasına yatırarak

# Firmanız var mı var ise nerede ?

Evden (freelance) çalışıyorum, şuan için bir ofis bulunmamakta. Fakat siz değerli müşterilerimin desteği ile eğer büyüyebilirsem ilerde ajans kurarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğim.

# Bilmediklerimiz, sormak istediklerimiz olduğunda yardımcı olur musunuz ?

Tabii ki :) Hatta genelde müşterinin çizimi bittiğinde gönderirken maile önerilerimi de ekleyip yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca whatsapp, telefon ve mail üzerinden de yardım alabilirsiniz.

# Çizim için göndermemiz gerekenler nelerdir ?
ozelcizim@gmail.com adresine içinde aşağıdakilerin bulunduğu bir mail atmanız gerekiyor:
Çizilmesini istediğiniz kişilerin fotoğrafları (var ise yan ve ön profilden)
Çizilmesini istediğiniz kompozisyonu anlattığınız detaylı bir yazı (fikir istendiği takdirde yardımcı oluyorum, hatta müşteriler genelde benim fikirlerimi beğenip onları çizdiriyorlar)
Çizilmesini istediğiniz resimde yazı olacak ise nelerin yazacağı
Anlaşılan ücretin yarısı (bazı müşteriler güvenip tamamını da yatırabiliyor) yatırıldı ise "ücreti yatırdım" diye mailde belirtilmesi

# Yaptırdığım çizimi sitenize yüklerken adımı yazmasanız olur mu ?

Sizin için bir sakınca arz edecek ise bildirirseniz buraya yüklenen iş örneğine tabi ki ad ve soyad yazılmaz. Buraya yüklenen işlerin amacı hem referanslarımı gösterebilmek hem de ziyaret edenlerin aklında fikir oluşmasına yardımcı olmaktır.

# Çizim dışında farklı hizmetler de veriyor musunuz?
Çizim dışında, grafik tasarım (logo, broşür, poster, dergi, poşet, vb.) , intro, outro vb.video tasarımları gibi hizmetler de veriyorum.
UYARI: Baskı yapılmamaktadır, çizimler ve tasarımlar baskıya hazır halde teslim edilmektedir. Yapacağınız işe uygun olarak baskıya hazır şekilde mail ile gönderilen çalışmayı herhangi bir copy center, özalitçi veya fotoğrafçıdan kolaylıkla birkaç saat içinde bastırabilir veya internet üzerinden bastırmak istediğiniz tişört, fincan, polar vb. malzemeler üzerinde de kullanabilirsiniz.
Yaptırdığınız çizimler çok amaçlıdır, dilediğiniz her malzeme üzerine farklı ebatlarda bastırarak rahatlıkla kullanabilirsiniz (aynı çizimi davetiye, tişört, tablo, telefon kılıfı baskısı, yastık kılıfı baskısı, vb. işlerde kullanmak mümkündür.)
Ayrıca aklınızdaki soru işaretleri için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayarak okuyunuz:
Ödeme İşleyiş Neler Yaptırabilirsiniz? [full-width]

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.