Ödeme

Çiziminiz tamamlandıktan sonra verilen IBAN numarasına anlaşılan ücreti yatırmanız gerekir; tutar yatırıldıktan sonra orjinal çalışma tarafınıza gönderilir. Gönderilen çalışmada değişmesi istediğiniz bir şey olduğunda iletirseniz düzeltilerek tekrar gönderilir.

Kapora (anlaşılan ücretin belirli kısmı) yatırmadığınız takdirde biten işin örneği gönderilmez.Kapora olarak yatırılan ücret, çizimi beğenmemiş ve satın almaktan vazgeçmiş olsanız dahi geri verilmez.
Neden? Evet, alınan ve beğenilmeyen malın iadesi olur, fakat siparişe zaman ayırırken harcadığım "8-10 saat" bir mal yada ürün değil hayatımın azımsanamayacak bir süresidir ve zaman parayla satın alınmaz. Eğer bu size uymuyor ise sipariş vermeyin.


Sipariş vermeden önce örnek işleri, çizgi tarzımı inceleyin. Çizim işi bittikten sonra bana farklı çizgileri olan bir çizerin çizimini atıp "bu tarz olamaz mı?"demeyin çünkü ortalama bir iş 8-9 saatimi alıyor ve her sanatçının kendine özgü çizgisi vardır.


Yaptığım 20 çizim işinden sadece birisi beğenilmiyor yada alınmaktan vazgeçiliyor. Çevresini sevindirmek isteyen insanlara yeterince yardımcı olmaya çalışan, değişmesi gereken yerler var ise biten işlerde istedikleri yapılabilecek değişiklikleri yapan, çizimi teslim ettikten sonra bile yardım edip tüyo veren bir sistemdir Özel Çizim.


İBAN VE HESAP NO BİLGİSİ:
İş Bankası IBAN NO: TR580006400000112170514615
İş Bankası Hesap NO: 1217-514615
ABDULLAH KARA
Blogger tarafından desteklenmektedir.