Ödeme

Çiziminiz tamamlandıktan sonra verilen IBAN numarasına anlaşılan ücreti yatırmanız gerekir; tutar yatırıldıktan sonra orjinal çalışma tarafınıza gönderilir. Gönderilen çalışmada değişmesi istediğiniz bir şey olduğunda iletirseniz düzeltilerek tekrar gönderilir.

Kapora (anlaşılan ücretin belirli kısmı) yatırmadığınız takdirde biten işin örneği gönderilmez.

Ücretin tamamını tek yatırmış iseniz çizim bittiğinde orjinal haliyle size gönderilir. Değişiklik gerekirse 3 kez değişiklik yapılarak yardımcı olunur.
Kapora olarak yatırılan ücret, çizimi beğenmemiş ve satın almaktan vazgeçmiş olsanız dahi geri verilmez. Neden? Evet, alınan ve beğenilmeyen malın tabi ki iadesi olur, fakat siparişe zaman ayırırken harcadığım "10-16 saat" bir mal yada ürün değil hayatımın azımsanamayacak bir süresidir ki boyun ve göz sağlığımın bile bir çoğunu götürür ve bunlar parayla satın alınmaz. Eğer bu size uymuyor ise lütfen sipariş vermeyin.
Sipariş vermeden önce örnek işleri, çizgi tarzımı inceleyin. Çizim işi bittikten sonra bana farklı çizgileri olan bir çizerin çizimini atıp "bu tarz olamaz mı?"demeyin çünkü ortalama bir iş 8-9 saatimi alıyor ve her sanatçının kendine özgü çizgisi vardır.
YÜKSEK MEMNUNİYET ORANI
Yaptığım 100 çizimden sadece 3-4 tanesi beğenilmiyor, yani memnuniyet oranım %97 civarında. Sevdiklerini sevindirmek isteyen yada düzgün işler yaptırmak isteyen sizlere çalışmamız sırasında ve sonrasında bilgiler vererek, değişmesi gereken yerler var ise yeniden düzenleyip değişiklikleri yaparak, baskı sürecinizde sizlere tüyo verip yol göstererek yardımcı oluyorum.
İBAN VE HESAP NO BİLGİSİ
İş Bankası IBAN NO: TR580006400000112170514615
İş Bankası Hesap NO: 1217-514615
ABDULLAH KARA [full-width]

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.