19 Temmuz 2018 Perşembe

Kız Arkadaşa Hediye | Beetle Hastası

Kız Arkadaşa Hediye | Beetle Hastası

Müşterimin talepleri doğrultusunda hediyeyi vereceği arkadaşı kırmızı renkli bir Beetle marka otomobil kullanırken kolunun tekini camdan aşağı sarkıtır halde ve omzunda alacalı bir papağan ile müzik dinleyerek seyahat ederken çizilmiştir. Bu kişiye özel hediye çizimi daha sonra mail yoluyla kendisine teslim edilmiştir.

Yakın bir arkadaşa hediye edilebilecek, her zaman kullanabileceği daha eğlenceli ve kalıcı ne olabilir ki? Çünkü müşterim her ne kadar bu çizimi tişörte bastırıp hediye edecek olsa da çizimi elinde saklayan arkadaşı bunu ömrü boyunca bastırıp telefon kılıfı, araç üzeri baskı, motor kaskı, polar, yastık kılıfı, kanvas tablo gibi birçok alanda kullanabilecek :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Burçin Güler'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

DG, Doğum günü hediyesi, H, hediye portre, Kadına hediye fikirleri, karikatürlü hediye, kız arkadaşa hediye, Kızlara hediye, kişiye özel hediye, komik hediye, sevgiliye hediye,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.