10 Şubat 2019 Pazar

Kişiye Özel Davetiye Örneği

Kişiye Özel Davetiye Örneği

Belki de en çok ilgi gören çalışmalardan biri kişiye özel karikatürlü düğün davetiyeleridir. Sık yaptığım işlerden olan bu çizimleri, tamamlanmalarının ardından baskıya hazır formatta mail yoluyla çiftlere teslim ediyorum.

Yapılan işler tercih ettikleri ölçü ne ise o ölçüye göre çiziliyor (A5, 20x14cm, 18x16cm vb.) ve 300dpi kalitede (yüksek kalite) teslim ediliyor.

Kendinize özel bir düğün davetiyeniz olsun istiyorsanız, hazır kalıp davetiyeler size çekici gelmiyor ise mail-whatsapp yoluyla veya bu formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Özel Çizim'i tercih ettiği için çiftimize teşekkür ederim.

UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir. Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Aynı şekilde görsellerin üzerine eklenen Özel Çizim yazısı orjinal çizimlerde bulunmamaktadır. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

davetiye, davetiye modelleri, DD, düğün davetiyesi, En güzel düğün davetiyesi, karikatürlü davetiye, Kişiye özel davetiye, komik davetiye, özel davetiye, resimli davetiye,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.