23 Haziran 2018 Cumartesi

Erkek Eşe Hediye

Erkek Eşe Hediye

Nargile içmeyi seven 2 metre boyundaki eşine hediye vermek isteyen müşterimin ilettikleri doğrultusunda 6 yaşındaki futbol oynamayı seven Fenerbahçeli erkek çocuklarının ve prensesleri seven 3 yaşındaki kız çocuklarının da dahil edildiği bu hediye karikatür çizimi tamamen kişiye özel olarak çizilmiş olup baskıya hazır mail yolu ile müşteriye teslim edilmiştir.

300dpi çözünürlükteki bu yüksek kaliteli çizimi müşterim kanvas tablo olarak hediye etmiş fakat dilenirse farklı birçok malzeme üzerine bastırılarak kullanıma uygundur. Özel Çizim'e yaptırdığınız tüm çizimler tek kullanımlık değil ömürlüktür.

Örneğin böyle bir çizim yaptırdığınızda bunu tablo olarak, tişörte-fincana bastırarak, telefon kılıfe, mouse altılığı, yastık kılıfı, motosiklet kaskı, araba baskısı gibi alanlarda da kullanabilirsiniz.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Zeynep Tuğçe Kanyılmaz'a teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

hediye sepeti, hediye kutusu, erkeğe hediye, Hediye, sevgiliye hediye, SG, BG, H, 14 şubat hediyeleri, Karikatür Çizimleri, Kişiye özel hediye, Erkek hediyeleri, erkek sevgiliye hediye, Erkek eşe hediye,

Yorum Gönder

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.