11 Haziran 2018 Pazartesi

Arkadaşa Hediye

Arkadaşa Hediye

Felsefe okuyan arkadaşını kafasındaki siyah kültürel şapka ile bir Fransız kafesinde oturmuş şarabını yudumlarken çizmem istenmiş olup kompozisyonu tarafımcı planlandıktan sonra çizilip müşterime mail ile teslim ettiğim bu çizim kişiye özel hediye örneklerinden bir diğeridir.

Eğer kız arkadaşa hediye konusunda kafanızda soru işaretleri, doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz çünkü yaptığım her çizim tamamen kişiye özel. Ayrıca yaptırdığınız çizimi elinde saklayan arkadaşınız bunu ömrü boyunca telefon kılıfı, araç üzeri baskı, motor kaskı, polar, yastık kılıfı, kanvas tablo gibi birçok alanda bastırıp kullanabilecek :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Burçin Güler'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

DG, Doğum günü hediyesi, H, hediye portre, Kadına hediye fikirleri, karikatürlü hediye, kız arkadaşa hediye, Kızlara hediye, kişiye özel hediye, Arkadaşa hediye, sevgiliye hediye,

Yorum Gönder

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.