17 Mayıs 2018 Perşembe

Trabzonlu Müşteriye Düğün Davetiyesi

Trabzonlu Müşteriye Düğün Davetiyesi

Trabzonlu olan müşterimin isteği doğrultusunda bölgenin kültürünü yansıtacak şekilde gelin ve damadın yöresel kıyafetlerle horon oynarken çizildiği karikatürlü düğün davetiyesi çizimidir.

İsteğe özel ölçülerde çizilen bu eğlenceli düğün davetiyesi çizimi tamamen kişiye özel olarak çizilmiştir, yani karikatür çizdiğini söyleyen başka platformlar gibi bir taslak üzerinden ufak oynamalarla yapılan bir iş değil, sıfırdan, bomboş, beyaz bir sayfa açılarak müşteriye özel olarak hazırlanmış bir çizimdir.

Davetiyesini önlü arkalı bastırmak istediğinden tek yüz tamamen karikatür diğer yüz ise tamamen düğün bilgileri yani yazı kısmına ayrılmıştır.

Baskıya hazır olarak mail ile gönderilen çalışma davetiye olarak bastırılıp kullanılmıştır. Fakat Özel Çizim'e yaptırdığınız çizimlerin özelliği başka alanlarda da kullanılabilir olmasıdır. Örneğin bu çizimi sakladığı sürece onu tişört, telefon kılıfı gibi farklı malzemelerin üzerine bastırarak kullanabilir.

Eğer siz de düğün davetiyenizi verdiğinizde insanların yüzünden gülümseme ve bir anlık şaşkınlık hissi yaratmak istiyor ve düğün davetiyem özel olsun diyorsanız, çizimini ve tasarımını yaptırmak için doğru adrestesiniz :)

Sitedeki çizimler kategorisinden "Davetiye" ye tıklayarak diğer karikatürlü düğün davetiyesi çizimlerini de inceleyebilirsiniz.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Faruk Ertürk'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

davetiye,DD,düğün davetiyesi, karikatürlü düğün davetiyesi, Trabzon davetiye, komik davetiye, komik düğün davetiyeleri, özel davetiye, Kişiye özel davetiye, davetiye çizdir,

davetiye,DD,düğün davetiyesi, karikatürlü düğün davetiyesi, Trabzon davetiye, komik davetiye, komik düğün davetiyeleri, özel davetiye, Kişiye özel davetiye, davetiye çizdir,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.