15 Ağustos 2018 Çarşamba

Kişiye Özel Düğün Davetiyesi

Kişiye Özel Düğün Davetiyesi

Kişiye özel davetiyeler artık revaçta, bu yüzden evli çiftler arasında standart düğün davetiyelerinin tercih edildiğini pek göremiyoruz. Bunun en büyük nedeni genelde çiftlerin kullanacakları davetiyelerde kendilerinden de birşeyler olmasını istemesi. Çünkü kalıp davetiyelerde bunu yapamazken karikatürlü yada resimli, el emeği ile hazırlanan bu tarz davetiyelerde sizlerin dünyasını yansıtmak, ne istiyorsanız onu çizmek mümkün.

Düğün davetiyelerinin özel olmasını isteyen bir çiftin daha beni tercih etmesi ile gördüğünüz davetiyeyi çizip hayata geçirmiş oldum.

İstedikleri ölçüde (A5) hazırlanan davetiye çizimini baskıya hazır halde (300dpi kalitede) mail ile kendilerine teslim ettim.

Sizler de davetiyelerim özel olsun, en güzel düğün davetiyesi değil de bize özel, dünyamıza özel olan olsun derseniz (ki bence en güzel davetiye budur) bana mail adresimden, whatsapp numaramdan veya bilgi bölümündeki fiyat bilgisi kısmından form doldurarak başlayabilirsiniz.

Özel Çizim'i tercih ettiği için çiftimize teşekkür ederim.

UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir. Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Aynı şekilde görsellerin üzerine eklenen Özel Çizim yazısı orjinal çizimlerde bulunmamaktadır. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

Davetiye modelleri, DD, Davetiye, Düğün davetiyesi, Kişiye özel davetiye, Komik davetiye, Karikatürlü davetiye, Resimli davetiye, Özel davetiye, En güzel düğün davetiyesi,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.