9 Ocak 2019 Çarşamba

Karşılama Panosu

Karşılama Panosu

Kişiye özel karşılama panoları, düğün davetiyesi çizimleri, baskı merkezlerinin (copy center ve özalitçi) sayılarının artışı ve ulaşımlarının kolay olması ile daha çok tercih edilir oldu. Çünkü elinizdeki bir çizimi götürüp baskısını almanız sadece 1 saatlik bir süre :)

Müşterim de kişiye özel düğün karşılama panosu tercih edenlerden biri. Çiftin istekleri üzerine kendilerini eski model bir araç üzerinde gelinlik ve damatlıkları ile mutlu bir şekilde yolculuğa çıkmışlar gibi resmettim.

Karşılama panolarının genelde standart ölçüsü 50 x 70 cm'dir (ek olarak A3 ebadı da tercih edilir). Bundan dolayı bu karikatür çizimini 50x70 cm ebadında ve 300dpi kalitede hazırlayarak baskıya hazır halde müşterime mail yoluyla teslim ettim. Onların mutlu olması beni de çok mutlu etti :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederim.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir. Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Aynı şekilde görsellerin üzerine eklenen Özel Çizim yazısı orjinal çizimlerde bulunmamaktadır. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

Düğün giriş panosu, Düğün hatırası, düğün karşılama panosu, düğün panosu, GP, Karşılama Panosu, Kına panosu, Nişan organizasyonu, Nişan panosu, Düğün girişi için çizim,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.