16 Temmuz 2018 Pazartesi

Fotoğrafını Gönder İndirimi Yakala!

Fotoğrafını Gönder İndirimi Yakala!

doğum günü hediyeleri, erkeğe hediye, erkek sevgiliye hediye, Fırsat, Hediye Karikatür, karikatürlü hediye, komik hediye, Özel Çizim, sevgililer günü hediyesi, X,
Özel Çizim'e çizdirdiğiniz karikatür veya resim çalışmalarınızı bastırdıktan sonra birlikte fotoğraf çekilip mail veya WhatsApp'dan yollayanlara sonraki siparişlerinde kullanabilmeleri için %10 indirim kodu hediye!

Göndereceğiniz fotoğraflar hem Özel Çizim'in galerisini renklendirecek hem de sizin cebinize katkıda bulunacak. Bu kod sayesinde bir sonraki çiziminizi indirimli yaptırabileceğiniz gibi Özel Çizim'li olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

İndirim kodunun herhangi bir süresi yoktur ve kişinin verdiği mail adresine e-posta ile veya iletişime geçildiği numaradan WhatsApp üzerinden kod kendisine iletilir.

Aldığınız %10'luk indirim kodunu dilerseniz arkadaşlarınıza, sevdiklerinize de verebilirsiniz, böylece hediye karikatür çizdirmek, kişiye özel karikatürlü düğün davetiyeleri çizdirip tasarlatmak veya çeşitli kullanım alanları için çizim yaptırmak isteyen dostlarınızın vereceği siparişlerde sizin de katkınız olur :)

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.