26 Mayıs 2018 Cumartesi

Firma Maskotu (Logosu) | DARI'CIK

Firma Maskotu (Logosu) | DARI'CIK

Alışveriş merkezlerinde süt mısır satmaya başlayacak olan bir proje için müşterimin bardaklara, postere vb. ürünlere bastırıp kullanmak istediği bir maskot / logo arayışı vardı.

Bana ulaştığında aldığım bilgiler doğrultusunda istediği tarzda bir maskotu ortaya çıkarmış olmanın karşılıklı mutluluğunu yaşamış bulunmaktayız.

300 dpi kalitede hazırladığım bu firma maskotu çizimini müşterim dilerse birbirinden farklı onlarca malzemenin üzerine bastırarak kullanabilir. Örneğin bir tişörte, şapkaya, tabloya, fincana hatta ürün standına.

Ek olarak sosyal medya ve grafik tasarım işlerinde de kullanıma uygun olduğu gibi çizim sonrası yazı fontu ve renk kodu gibi bilgiler verilmiş ayrıca logonun çerçevesiz ve yazısız formatı da tasarım işlerinde kullanımlarını kolaylaştırmak adına mail ile teslim edilmiştir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Hakan Tekin'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.
Logo, SM, logo çizimi, Maskot çizimi, Karikatür maskot, Karikatürlü logo, Karakter çizimi, Firma için maskot, Firma maskotu, Özel Çizim, Mısır maskotu,Darıcık maskot

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.