18 Ekim 2018 Perşembe

Futbol Antrenörüne Hediye

Futbol Antrenörüne Hediye

Daha önce de bir futbol hocası için bize kişiye özel hediye çizdiren Arife Hanım tekrar Özel Çizim'i tercih ederek bir futbol antrenörüne hediye vermek istediğini belirtti. Kendisinden aldığım fotoğraflar ve bilgiler sonrası çizimin konsepti tamamen bana bırakılmış olup, ilgili takımın logosunun yer aldığı tatlı, net, karışık olmayan, konuyu doğrudan yansıtan bu çizim hayata geçmiştir.

Futbol aşıklarına hediye almak isteyenler için aslında en güzel fikirlerden biri de şüphesiz ki karikatür-resim (illüstrasyon) çalışmalarıdır. Çünkü bu hediyeler yüzlerini güldürdüğü gibi bastırdıkları eşyalar sayesinde sürekli göz önünde olmasını ve anıların canlanmasını sağlar.

Taraftarlar veya futbol hocaları gibi kişiler kendini formaları ve takım amblemleri ile görmek isteyeceğinden bu hediyeler duvarlarını, tişört veya telefon kılıflarını süslemede iyi iş görür :) Çünkü onlara bastırıp vereceğiniz bu hediye karikatürü ayrıca mail yolu ile verdiğinizde bu çizimi ömür boyu diledikleri malzemeler üzerinde bastırıp kullanabilecekler.

Tabii ki karikatürün bir diğer avantajı ise imkansızı imkanlı kılması :) Örneğin bir taraftarı sevdiği bir futbolcu ile eğlenceli bir şekilde çizmek gibi sayısızca fikiri çizerek hayata geçirmek hediyeyi vereceğiniz kişiler için daha da mutluluk verici olmasını sağlayacaktır.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Arife Şentürk'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

Taraftar, DG, H, Taraftara hediyeler, Antrenöre hediye, Futbol aşıklarına hediye, Futbol severlere hediye, Taraftar hediyeleri, Futbol hediyeleri, hediye karikatür, Kişiye özel hediye,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.