23 Ekim 2018 Salı

Doktor Eşe Hediye Karikatür

Doktor Eşe Hediye Karikatür

Yüksek dağlara, tepelere tırmanmayı, fotoğraf çekmeyi çok seven bir doktor ve deniz aşığı bir aile. Elsa hayranı bir kız çocuğu ve örümcek adam aşığı bir erkek çocuk ile tam bir çekirdek aile :) Doktora hediye amaçlı çizilen bu karikatür çalışmasında özellikle tümünü tek karede bulundurmaya çalıştım ve sonuç iki taraf için de gayet tatmin edici oldu.

Genelde kadınlar eşlerine hediye alırken zorlanıyorlar çünkü erkek için hediye alternatifi kadınlara alınabilecek hediyelere göre daha kısıtlı. Saat, gömlek, tişört, palto, cüzdan, spor ekipmanı vs. derken bir süre sonra alınabilecek orjinal bir hediye kalmıyor. Bu noktada da tekrar aynı hediyeleri verip tekrara düşmek istemeyen müşterilerim için karikatür-illüstrasyon çizdirmek iyi bir tercih oluyor.

Doktora ne hediye alınır? diye düşünüp doktor olan dostlarına yada eşine eğlenceli, farklı, her zaman kullanabilecekleri kişiye özel hediye vermek isteyenlere çok amaçlı, kaliteli, dev ebatlı karikatürlerini çizip hazırlıyor ve baskıya hazır halde mail yoluyla teslim ediyorum.

Bu çizimlerin avantajı birçok malzemeye basılabilir olmasıdır. Örneğin doktor eşinize hediye için çizdirdiğiniz karikatürü postere bastırıp duvarınıza asabileceğiniz gibi maildeki dijital çizimi de teslim ettiiniz hediye sahibi kişi bu çizimi isterse tişörte, telefon kılıfına, fare altlığına (mouse pad), mutfak önlüğüne bile bastırabilir, hatta sticker olarak çıktı alıp motosiklet veya otomobili üzerinde de kullanabilir. Daha saymadığım, aklınıza gelen birçok ürüne bastırıp kullanabilirsiniz.

Böylece ilgili doktor, ailenizin veya kendisinin olduğu karikatür çizimini evinde de, isterse kliniğinde de kullanabilir. Hem hediyeniz, hem de siz bu güzel anınızla hafızalarda yer edinirsiniz :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Nihal Selçuk'a teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

Doktora hediye, Doktora ne hediye alınır?, Doktor eşe hediye, H, DG, sağlık çalışanı hediye, Doktor hediye, BG, Doktor hediyeleri, Hediye karikatür, Eğlenceli hediye, Hediye fikirleri,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.