5 Eylül 2018 Çarşamba

Özel Çocuğa Özel Hediye

Özel Çocuğa Özel Hediye

Hediye almanın, düşünüp karar vermenin ne kadar zor olduğu bilinen bir gerçek. Özellikle de hediye verilecek kişi daha da özel olunca hediye üzerinde karar vermek bir hayli zor olabiliyor. Örneğin down sendromu olan birine ne hediye alırsınız? Ya da önceki hediyelerinizden daha farklı, onu daha mutlu edecek, dünyasına dokunacak ne olabilir? diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte kişiye özel karikatürlü hediyeler tam bu noktada güzel bir tercih olabilir.

Örneğin bu çalışma, karikatür çizmeyi seven, neşeli, down sendromlu özel bir çocuğa hediye vermek isteyen müşterimin ilettiği bilgiler üzerine hazırladığım kişiye özel hediye çizimidir.

Karikatür çizmeyi ve okumayı seven, dünyasını karikatürlerin süsledii birine böyle bir hediye vermeyi uygun görerek doğru bir tercih yapan Tünay Hanım'a mail yoluyla baskıya hazır halde teslim ettiğim 300dpi kalitedeki bu hediye karikatür çizimi kendilerince tişörte bastırılarak hediye edilmiştir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Tünay Hanım'a teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.
Down sendromlu gence hediye, Down sendromlu için hediye, Otistik gence hediye, hediye karikatür, H, DG, Özel çocuklar, kişiye özel hediye, karikatür portre,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.