15 Ağustos 2018 Çarşamba

Resimli Düğün Davetiyesi

Resimli Düğün Davetiyesi

Bildiğiniz gibi düğün davetiyeleri genelde bir kalıba sahiptir, siz de içlerinden beğendiğiniz bir kalıbı seçersiniz, tek farklı tasarımları, üzerinde yazan yazıların farklılığı vb. gibi kısımlardır. Hatta birçok kurum resimli düğün davetiyelerini bile kalıba sokmuştur, yani üzerindeki kişiler bile genelde siz olmazsınız.

Özel Çizim'in farkı burada ortaya çıkıyor çünkü sizleri, sizin istediğiniz şekilde çiziyor ve davetiyenizin tamamını çizip tasarlarken sizlerin isteklerine göre şekillendirip harmanlıyorum. Yani hem davetiyenizdeki karikatürde veya çizimde sizler oluyorsunuz hem de davetiyenizin başka bir kopyası olmamış oluyor, yani yalnızca size özel :)

Davetiyelerini çizdirmek için Özel Çizim'i tercih ettiklerinden dolayı Yıldız & Ceran çiftine teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

Davetiye Modelleri, Davetiye, Orjinal Davetiye, Resimli Davetiye, Karikatürlü Davetiye, Özel Davetiye, Düğün Davetiyesi, Düğün Davetiyesi Örnekleri, DD, Resimli Davetiye Modelleri,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.