13 Ağustos 2018 Pazartesi

Askere Polis Eşinden Hediye

Askere Polis Eşinden Hediye

Kendisi polis olan Rumeysa Hanımın isteği doğrultusunda kendisi polis üniforması ile, karikatürün hediye edileceği eşi ise asker üniforması ile çizilmiş olup, bir ikili gibi poz verir şekilde karikatürize edilmişlerdir.

Kişilerin daha ön planda olması için arka fon daha sade tutulmuştur ve içinde sevgi-aşk temasına da yer vermek için uçuşan kalpler eklenmiştir.

Polis veya asker olan eşe hediye olarak ne verilir ki? diye düşünüyor olabilirsiniz, akla gelen tüm hediye alternatiflerini de daha önce kullanmış olabilirsiniz. Eğer böyle bir durum mevcutsa ve orjinal, kişiye özel hediye arayışınız var ise karikatür-illüstrasyon çizdirmek çok iyi bir tercihtir çünkü çizdirdiğiniz bir işi sayısız kez kullanabilir, sayısız eşyanın üzerine bastırabilirsiniz :)

Böylece bu farklı-eğlenceli hediyeniz hem anılarınızda hem evinizin duvarındaki tabloda yada bastırdığınız diğer tişört gibi malzemeler sayesinde üzerinizde, hatta telefon kılıfına bastırdığınızda cebinizde ve dolayısı ile her zaman yanınızdaki yerini alır ;)

A3 ebadında ve 300dpi kalitede hazırlanan hediye karikatür çizimi daha sonra mail yoluyla baskıya hazır halde teslim edilmiştir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Rumeysa Hanım'a teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %80 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

H, DG, Eşe hediye fikirleri, Erkek eşe hediye, Eşe hediye, Asker eşe hediye, Polis hediye, Askere hediye, Karı koca hediyeleri, Hediye karikatür, Doğum günü hediyeleri, en güzel doğum günü hediyeleri,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.