8 Ağustos 2018 Çarşamba

Arkadaşa Özel Doğum Günü Hediyesi Karikatürü

Arkadaşa Özel Doğum Günü Hediyesi Karikatürü

Arkadaşına unutulmayacak, özel ve farklı bir hediye vermek isteyen Tuğba Hanımın isteği üzerine çizimin hediye edileceği arkadaşı melek kanatları, etrafındaki ve kucağındaki kedicikler ile ve ağzındaki sigarası ile yürümekte iken karikatürize edilmiştir.

Tamamen kişiye özel hediye olarak hazırlanan bu çizim 300dpi kalitede çizilmiş olup bittikten sonra mail yoluyla müşteriye teslim edilmiştir. Özel Çizim'e hediye karikatür veya çizim yaptırmanın en büyük özelliği de aslında budur.

Yaptığım çizimler kağıt üzerinde olmadığından size maille teslim edilen kaliteli formattaki çizimi arkadaşlarınıza dilediğiniz malzeme üzerine bastırarak hediye edebilirsiniz. Örneğin yaptırdığınız bir çizimi poster, kanvas tablo, tişört baskısı, mutfak önlüğü baskısı gibi birçok alanda kullanabilirsiniz. Hatta bu sayede yaptırdığınız çizimi kombinleyerek 2-3 parçadan oluşan hediyeler bile verebilirsiniz. Yani nasıl isterseniz öyle kullanmaya açıktır. İster sadece tablo olarak bastırın, isterseniz telefon kılıfına ve tişörte bastırarak hediye edin :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Tuğba Hanım'a teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %70 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

H, DG, Arkadaşa hediye, kız arkadaşa hediye, Özel hediye, Farklı Hediye, Hediye karikatür, Karikatür portre, Karikatür, Kişiye özel hediye, Hediye fikirleri, arkadaşa hediye fikirleri,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.