29 Temmuz 2018 Pazar

Süper Kahraman Temalı Hediye

Süper Kahraman Temalı Hediye

Erkek arkadaşına kişiye özel hediye vermek isteyen, sıra dışı, eğlenceli bir hediye arayışı olan müşterimin verdiği bilgiler ve istekleri doğrultusunda çizilmiş karikatürdür.

Süper kahraman temalı hediye karikatür çizimleri çokça tercih edilmekte çünkü birçoğumuzun sevdiği süper kahramanlar mutlaka oluyor. Hatta süper kahramanların dışında bazı oyun karakterleri bile olabiliyor.

Bundan dolayı erkek arkadaşını örümcek adam olarak çizerken kendini de bir kadın süper kahraman kostümü ile yanına ekledim, böylece sadece aşkta değil kötülere karşı savaşta da iki süper kahraman olarak bir arada yer aldılar :)

Erkek arkadaşa hediye seçmek zor olabilir çünkü bir süre sonra alınabilecek hediye sayısı azalıyor, orjinal hediyeler bulmak güçleşiyor. Bu yüzden de karikatür veya illüstrasyon çizdirmek farklı, heyecan verici, eğlenceli ve yeni bir tercih olarak ortaya çıkıyor çünkü bu hediye ile onları şaşırtıp, sevindirmekle kalmıyorsunuz aynı zamanda bu çizimleri ona ömür boyu kullanma imkanı veriyorsunuz. Böylece kendisi bu çizimi tişörtünde, telefon kılıfında, polarında, motosiklet kaskında yada motor üzerinde, aracında, mouse altlığında ve saymakla bitmeyecek onlarca farklı yerde kullanabiliyor. Daha ne olsun? ;)

Hazırlanan bu hediye karikatür çizimi mail yoluyla Belgin Hanım'a 300dpi kalitede, baskıya hazır halde teslim edilmiştir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Belgin Gürsoy'a teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

H,DG,SG, Erkek Arkadaşa hediye, Süper kahraman hediye, Süper kahraman temalı, Örümcek adam hediye, erkeğe hediye, Sevgiliye hediye, karikatür, Hediye Karikatür, özel hediye,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.