15 Haziran 2018 Cuma

Kişiye Özel Erkek Hediyesi

Kişiye Özel Erkek Hediyesi

ERKEK SEVGİLİYE HEDİYE

Erkek arkadaşına kişiye özel hediye vermek isteyen müşterimle yaptığım görüşme sonrası kendisinden aldığım bilgiler doğrutusunda kompozisyonunu oluşturup çizdiğim hediye karikatür çizimidir.

Gezmeyi çok seven ve pizza yemeye bayılan bir çfit olduklarından bilgiler ışığında birkaç fikir verilmiş olup çizimde de gördüğünüz fikirde karar kılınılmış ve çizilmiştir.

Erkek hediyeleri bulmak genelde zordur çünkü kadınlar kadar fazla seçeneğe sahip değillerdir. Sürekli gömlek, tişört, kazak vb. şeyler almaktan sıkılan ve farklı, tasarım hediyeler vermek isteyen kişiler için karikatür çizdirmek iyi bir fikirdir.

Üstelik Özel Çizim'de yaptırdığınız çizimi birçok alanda bastırıp kullanabilirsiniz. Yani siz bastırıp poster olarak hediye edeceğim deseniz de çiziminiz size kaliteli formatta teslim edildiğinden onu tişört, fincan, yastık, mutfak önlüğü, polar, telefon kılıfı vb. birçok malzemenin üzerine de bastırıp hediye edebilir hatta kombin bile yapabilirsiniz.

Bu eğlenceli hediyeyi çizdiren müşterim daha sonra hediye anından birkaç fotoğraf atarak hem yaptıracağı sonraki çizimlerde kullanmak üzere %10 indirim kazanmış olup aynı zamanda yaptırdığı çizimin özel png formatına (arkası uzay boşluğu olan bir formattır) sahip olmuştur böylece bu PNG yi kullanarak arka zemini farklı renk olan malzemelere baskı yaptırdığında çevresinde bir çerçeve görüntüsü oluşmayacak ve orjinal baskı gibi üzerine oturacaktır.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Simla Pelit'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

14 şubat hediyeleri, DG, erkeğe hediye, Erkek hediyeleri, erkek sevgiliye hediye, H, hediye kutusu, hediye sepeti, kişiye özel hediye, komik hediyeler, SG, Tasarım hediyeler,

Fotoğrafınızı gönderdiğinizde sonraki çizimde %10 indirime ek olarak kazanılan hediye PNG'nin farkını aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz.
 
14 şubat hediyeleri, DG, erkeğe hediye, Erkek hediyeleri, erkek sevgiliye hediye, H, hediye kutusu, hediye sepeti, kişiye özel hediye, komik hediyeler, SG, Tasarım hediyeler,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.