29 Haziran 2018 Cuma

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi

Evlilik yıl dönümü hediyesi denince insanlar artık doğal olarak kıravat, saat, kazak vb. şeyleri hediye etmiyor çünkü ya zaten onları daha önce vermiş oluyor ya da daha farklı şeyler arıyor. Bu yüzden de kişiye özel olarak hazırlanan karikatür veya illüstrasyonlar iyi bir tercih oluyor.

Eşine yıl dönümü hediyesi vermek isteyen müşterimin evlilik teklifi ve kabul sürecindeki aşırı mutluluğu, delilercesine "evet" diye bağırıp kıpır kıpır oldukları, bütün gece pistte zıpladıkları o anı matrak bir şekilde anlatmak için tarafımca bir kompozisyon oluşturulup çizilmiştir.

Hediyenin amacı evine gelen herkesin ve kendilerinin bakıp gülümsemesi olduğu için gelini damadın sırtına çıkmış, damat zıplıyor, ikisi de deliler gibi mutlu ve "evet" diye haykırıyor şeklinde çizdim, sonuçta çok beğendikleri tatlı ve ömür boyu kullanılacak güzel bir anıya hayat vermiş oldular :)

Hazırlanan bu hediye karikatür çizimi daha sonra mail yoluyla Gamze Hanım'a 300dpi kalitede, baskıya hazır halde teslim edilmiştir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Gamze Esen'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %70 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

YD, Yıl dönümü hediyesi, evlilik yıl dönümü hediyesi, Evlilik yıl dönümü hediyeleri, düğün hediyeleri, DH, Yıl dönümü hediye, Komik hediye, Hediye karikatür,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.