19 Haziran 2018 Salı

Erkek Arkadaşa Hediye | İrlanda & Adana

Erkek Arkadaşa Hediye | İrlanda & Adana

Arkadaşına kişiye özel hediye vermek isteyen müşterimin irtibata geçmesi üzerine turuncu saçlı, gözlüklü, Beatles hayranı olan, kamp yapmayı ve yeşil birayı seven arkadaşının sırtındaki kamp çantası ile yürürken otostop çekiyor halde çizilmiş ve arkaya İrlanda-Adana tabelaları eklenerek daha da kişiselleştirilmiş bu komik hediye çizimi daha sonra mail yoluyla kendisine teslim edilmiştir.

Yakın bir arkadaşa hediye edilebilecek, her zaman kullanabileceği daha eğlenceli ve kalıcı ne olabilir ki? Çünkü müşterim her ne kadar bu çizimi tişörte bastırıp hediye edecek olsa da çizimi elinde saklayan arkadaşı bunu ömrü boyunca bastırıp telefon kılıfı, araç üzeri baskı, motor kaskı, polar, yastık kılıfı, kanvas tablo gibi birçok alanda kullanabilecek :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Burçin Güler'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

erkeğe hediye, Hediyemen, Kişiye özel hediye, arkadaşa hediye, Erkek Arkadaşa hediye, Komik hediyeler, Hediye fikirleri, Muhteşem hediye fikirleri, Farklı hediye, SG, H, DG,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.