30 Mayıs 2018 Çarşamba

Erkeğe Hediye

Erkeğe Hediye

ERKEK SEVGİLİYE HEDİYE

Erkek arkadaşına kişiye özel hediye vermek isteyen müşterimin iletişime geçip hayalindeki çizimi ve isteklerini anlattıktan sonra tarafımca kompozisyonu oturtulup çizilmiş hediye karikatürdür.

Nargile keyfi yapmayı seven çift nargile içerken en sevdiği dostlarından biri olan köpekleri ile birlikte çizilmiş olup 300dpi kalitede, dev boyutta mail ile teslim edilerek yaptığım onlarca erkek hediyeleri çizimi arasındaki yerini almıştır :)

Eğer siz de tasarım hediyeler vermek istiyor, erkek sevgiliye hediye ne alınır ki? diye düşünmekten kurtulmak ve unutulmaz, her zaman, her malzeme üzerinde kullanılabilecek bir hediye çizimi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Aslı Akün'e teşekkürler.
UYARI: Buraya eklenen görüntüler orjinal çizimlerin %50 oranında küçültülerek kalitesinin düşürüldüğü ve reklam metni ile korunmaya alındığı halidir . Yani asıl çizim çok daha net, kaliteli ve pürüzsüzdür. Bu uygulamanın nedeni yapılan işin çalınmasını engellemektir.

Erkeğe hediye, 14 şubat hediyeleri, Kişiye özel hediye, Erkek sevgiliye hediye, Erkek hediyeleri, hediye sepeti, hediye kutusu, H, DG, SG, Komik hediyeler, Tasarım hediyeler,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.