16 Şubat 2018 Cuma

Erkeğe Hediye Fikirleri

Erkeğe Hediye Fikirleri

Sevgilisine hediye karikatür vermek isteyerek Özel Çizim'e ulaşan misafirimin istekleri doğrultusunda çizip hazırladığım hediye karikatürdür. Anılarını yeniden canlandırmak ve hep canlı kılmak için tanıştıkları lisenin önünde karikatür portre olarak çizilmiştir.

Bu karikatür A3 boyutunda ve 300dpi kalitede çizilerek mail yoluyla teslim edilmiş olup, dilenirse farklı ölçülerde kullanıma uygun olduğu gibi, istenen her şeyin üzerine basılabilir (tişört, kanvas tablo, fare altlığı, mutfak önlüğü, telefon kılıfı, cüzdan vb.)

Eğer sizde sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü hediyelerine kafa yormaktan bunalmış ve çözüm üretemiyorsanız, en farklı, eğlenceli ve unutulmayacak anılara kapı açacak kişiye özel bir hediye için Özel Çizim'le iletişime geçin.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Başak Hanım'a teşekkürler.

Erkeğe hediye fikirleri,hediye karikatür,Özel Çizim,doğum günü hediyeleri,sevgililer günü hediyeleri, Evlilik yıldönümü hediyeleri, doğum günü hediyesi,komik hediye,hediye portre,portre çizdir, özel hediyeler,

Hediye anından gönderilen bir fotoğraf :)

doğum günü hediyeleri, Doğum günü hediyesi, erkeğe hediye fikirleri, Evlilik yıldönümü hediyeleri, Hediye Karikatür, hediye portre, komik hediye, Özel Çizim, Sevgililer günü hediyeleri,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.