19 Ocak 2018 Cuma

Düğün Davetiyesi Örneği

Düğün Davetiyesi Örneği

Kendilerine özel bir düğün davetiyesi için bana ulaşan müşterimle yapılan telefon görüşmeleri sonrası, alınan bilgiler ve çizilmesi istenenler doğrultusunda kişiye özel olarak çizilmiş karikatürlü düğün davetiyesi örneğidir.

Damat, uzak doğu sporları ile ilgilendiğinden ve samuray kılıcı olduğundan ve süpermen gibi çizilmesi istendiğinden, tarafımca 2 tema birleştirilip elinde kılıç ve başında samuray bandajı olan süpermen şeklinde çizilmiştir.

Gelin ise, gelinlik ve duvakla çizilmek istemediği için başındaki süslü düğün şapkası ve katlı beyaz elbisesi ile karikatürize edilmiştir.

20 x 14 cm ebadında çizilen bu karikatürlü düğün davetiyesi, 300 dpi kalitede baskıya hazır halde müşteriye mail atılmıştır. Orjinal davetiye çizimini korumak adına buraya eklenen karikatürlü davetiye çizimi boyutça küçültülmüş ve reklam yazısı ile koruma altına alınmıştır.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Ergül Fidan'a teşekkürler.


davetiye, Düğün davetiye örneği, Davetiye modelleri, Davetiye modelleri 2018, 2018 düğün davetiye modelleri, Düğün davetiyesi 2018, Davetiye 2018, Kişiye özel davetiye,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.