10 Ocak 2018 Çarşamba

Arkadaşlarınıza Özel Eğlenceli Hediye

Arkadaşlarınıza Özel Eğlenceli Hediye

Müşterimin iletişime geçmesi üzerine, yapılan telefon görüşmesinde istediklerinden yola çıkılarak hediye etmesi için çizilmiş hediye karikatür çizimidir.

-Erkek, mavi tonlarda kıyafete sahip, elinde kalemden bir savaş çatalı (trident) tutan bir süper kahraman olarak, göğsünde istenen sembolle,
- Kadın, pembe kostümlü, bir elinde kalemden oluşan bir silah tutan bir süper kahraman olarak, göğsünde "S" harfiyle
karikatürize edilmiştir. Bu 2 kahramanın rakamları yenmiş bir şekilde poz veriyor olmaları istendiğinden, ayaklarının dibinde baygın yatan ve üzerine basılan rakamlar çizilmiştir.

Hediye vermek istediği iki kişiyi de süper kahraman olarak çizdiren müşterime bu hediye karikatür 300dpi kalitede ve A3 ebadında mail olarak gönderilmiş olup, dilenirse A3 orantılı ebatlarda kullanıma da uygundur (A4,A5,A2, 50x70 cm vb.).

Sizler de sevdiklerinize ne hediye versem diye düşünüyor ve hediye fikirleri konusunda yaratıcı olamıyorsanız Özel Çizim'e ulaşın, ister aklınızdakini, ister "böyle süper olur" diyerek verdiğim fikirleri sizin için çizerim :) Böylece sevdiklerinize verdiğiniz hediyelerde, hediye anıda hiç unutulmamış, yer eden, eğlenceli bir anı olarak hafızalarda hep kalacağı gibi, aynı zamanda hediye verdiğiniz kişinin bir duvarında veya bastırdığınız malzemesinde de kalıcı olur :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Aydan Firdes'e teşekkürler.

hediye, hediye sepeti, Arkadaşlarınıza özel eğlenceli hediyeler, hediye fikirleri, arkadaşa hediye, komik hediye, eğlenceli hediye, hediye karikatür, karikatür portre, süper kahraman karikatür,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.