21 Aralık 2017 Perşembe

Yılbaşı Hediyesi & Yeni Yıl Hediyesi

Yılbaşı Hediyesi & Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yıla girerken eşine farklı, eğlenceli ve unutulmayacak bir hediye vermek isteyen müşterimin iletişime geçip isteklerini iletmesi üzerine çizilmiş yılbaşı hediyesi karikatürüdür. İstenilen şekilde karı-koca yanyana yılbaşını birlikte geçirir şekilde, yılbaşını temalı kompozisyon ile çizilmiştir.

Hediye karikatür A3 olarak bastırmak istendiğinden 300dpi kalitede A3 olarak baskıya hazır halde mail yoluyla teslim edilmiş olup, A3 ve katları şeklinde (A4,A5,A2 vb) kullanıma uygundur. Bu hediye karikatür dilenirse onlarca farklı materyal üzerinde basılarak kullanılabilir (telefon kılıfı, fare altlığı, tişört, mutfak önlüğü vb.)

Sizler de özel günlerinizde özel hediyeler vererek sevdiklerinizi şaşırtmak ve hediyenizin sürekli kullanabilmek, hem evlerin köşelerinde, hemde diğer eşyalarında hediyenizden bir iz bulunsun istiyorsanız Özel Çizim doğru adrestir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Mesut Köksal'a teşekkürler.
Yılbaşı Hediyesi, Yeni yıl hediyesi,Yeni yıl hediyeleri,Karı koca hediye,Yılbaşı hediyeleri, hediye sepeti, Yılbaşı hediyesi fikirleri,hediye karikatür, hediye portre, hediye fikirleri, karikatür

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.