14 Aralık 2017 Perşembe

Aile Dostlarınıza Hediye Karikatür Portre

Aile Dostlarınıza Hediye Karikatür Portre

Almanya'ya dönerken oradaki aile dostlarına farklı bir hediye vermek isteyen müşterimin bana ulaşması ve çizilmesini istediği şeyi kısaca anlatması üzerine verdiğim fikirler doğrultusunda çizilmiş hediye karikatürdür.

Karikatür hediye edilecek aile Galatasaray taraftarı oldukları için forma veya takım renkleri ile giyinmiş, elinden aynasını düşürmeyen, makyajsız gezmeyen kız çocukları aynası ve çuval dolusu makyaj malzemeleri eşliğinde, play station seven ve sürekli kulaklıkla gezen erkek çocukları dev kulaklığı ile, ailenin annesi ise meşhur kırmızı uzun tırnakları ile karikatürize edilmiştir. Kuyumcu olduklarından, arka planda kuyumcu dükkanlarının logosu ve kuyumculuk alanına dair semboller kullanılmıştır.

Müşteriye mail yoluyla baskıya hazır halde gönderilen bu hediye aile karikatürü A3 boyutunda ve 300dpi kalitede hazırlanmıştır. Kaliteli ve dev ebatlı olduğundan 4-5 kat kadar büyütülebilir veya dilendiği kadar küçültülebilir. Farklı materyaller üzerinde (tişört, fincan, telefon kılıfı, poster, yastık kılıfı, mutfak önlüğü vb.) basılarak da kullanılabilir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Raziye Çolpak'a teşekkürler.

Hediye karikatür,Aileye hediye,Aile dostunuza,Yurt dışı hediye,Kuyumcuya hediye,Karı kocaya hediyeler,Galatasaray taraftarı hediye, taraftara hediye, Galatasaray, hediye portre, hediye sepeti,

Almanya'da hediyesini veren müşterimin gönderdiği hediye anına dair video :)
 

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.