24 Kasım 2017 Cuma

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Sevgilisine evlilik teklifi yapmaya hazırlanan müşterim ile gerçekleştirdiğim telefon görüşmesi sonrası talepleri doğrultusunda çizilmiş karikatürlü evlilik teklifi çizimidir. Evlilik teklifi yapacağı mekanda, evlilik teklifi yaparken üzerlerinde bulunacak kıyafetle birlikte, mumlar eşliğinde çizilmesini isteyen müşterimin talepleri doğrultusunda çizilmiş olup genel kompozisyon vb. konular tarafımca yapılmıştır.

Müşterimin bu karikatüre çok acil ihtiyacı olduğundan tek gecede çizilmiştir. 300 dpi kalitede baskıya hazır halde A3 ebadında müşteriye mail ile gönderilen çizim sonrası müşteri oldukça memnun kalmıştır.

Bu karikatürü dilerse A3 boyutlarında, dilerse A3 katları ebadında dilediği boyda, dilediği malzeme üzerine bastırıp kullanabilir. Örneğin 2-3 metrelik bir afişe bastırıp bir yerden aniden açarak evlenme teklifi yapabilir veya evlilik teklifi sonrası bu anı yaşatmaları için fare altlığı, tişört, bardak, kumaş vb. yüzeylere bastırabilir :)

Özel Çizim'i tercih ettikleri için teşekkürler.


Evlilik teklifi, Evlenme teklifleri, Evlenme teklifi fikirleri, En güzel evlenme teklifi, Romantik evlenme teklifi, Evlenme teklifi nasıl yapılır?, Evlilik teklifleri, Farklı evlenme teklifi, Karikatürlü teklif

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.