30 Ekim 2017 Pazartesi

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi

Evlilik yıl dönümü hediyesi olarak eşine hediye karikatür vermek isteyen Eda Hanımın gönderdiği fotoğraflar ve verdiği bazı bilgiler-istekleri doğrultusunda çizilmiş karikatürdür. Karı koca bilgisayar mühendisi olan çift mesleki veya baskın yönlerini belirtecek şekilde karikatürize edilmiştir. Örneğin eşi play station oynamayı çok sevdiğinden, oyun konsolunu çok tepede tutar vaziyette çizilmiştir.

A3 boyutunda 300dpi kalitede çizilip, baskıya hazır halde mail yoluyla müşteriye teslim edilen bu evlilik yıl dönümü hediyesi karikatürü istenirse A4,A5,A2 vb. boylarda basılabileceği gibi, bastırıp çerçeveletmek dışında birçok farklı şekilde kullanılarak da hediye edilebilir (tişört, fare altlığı, kanvas tablo, fincan, yastık vb.).

Özel Çizim'i tercih ederek eşine farklı, eğlenceli bir evlilik yıl dönümü hediyesi vermeyi tercih eden Eda Özbilen'e teşekkürler.

hediye karikatür, Evlilik yıl dönümü hediyesi, Evlilik yıldönümü, Yıldönümü hediyeleri, yıldönümü hediyesi, Sevgiliye yıldönümü, Evlilik yıldönümü hediyeleri, Kocaya hediye

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.