9 Ekim 2017 Pazartesi

Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi

Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi

Doğum gününde erkek arkadaşına eğlenceli bir hediye vermek isteyen müşterimle yaptığım telefon görüşmesi sonrası, erkek arkadaşı ile şarap eşliğinde sahilde gün batımı altında yıldızları izlerken çizilmek istediğini belirtmesi üzerine çizdiğim, tüm duruş, şekil, kompozisyon, arka plan vb. detayların tamamen bana bırakıldığı hediye karikatür çizimidir.

Erkek arkadaş için çizdirilen A3 ebadında 300dpi kalitedeki bu hediye karikatür dilenirse A4, A5, A2 kağıt ebatlarında veya A3 eşit oranlarında 5-6 kat büyütülerek veya küçültülerek kullanılabileceği gibi, dilenirse bu karikatür portresi tişört, kanvas tablo, fincan, fare altlığı, yastık kılıfı vb. yüzeylere de basılarak kullanıma uygundur.

Erkek arkadaşınıza kravat, gömlek almaktan sıkıldıysanız ve verdiğiniz hediye hem duvarda veya evinin bir köşesinde, hem de anılarında kalsın istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Ece Ferah'a teşekkürler.

karikatür, erkek için hediye önerileri, erkek için hediye fikirleri, hediye sepeti, buldumbuldum.com, Erkek Arkadaşa hediye, erkeğe doğum günü hediyesi, hediye portre,

Müşteri mutluysa bende mutluyum :)

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.