7 Ekim 2017 Cumartesi

Erkek Sevgiliye Hediye Karikatür

Erkek Sevgiliye Hediye Karikatür

Erkek arkadaşı ve kendisi diş hekimi olan müşterimin verdiği sipariş üzerine çizdiğim eğlenceli bir hediyelik karikatürdür. Erkek arkadaşının Yeni Zelanda'ya yerleşmeyi düşünmesi, hep bir çiftlik evi hayalinin olması gibi konulara göre karikatürün kompozisyonu ve çizimin fikri tamamen Özel Çizim tarafından düşünülüp çizilmiştir.

Müşterimin erkek arkadaşına hediye etmek için çizdirdiği bu karikatür A3 boyutunda 300dpi kalitede teslim edilmiş olup, A2,AA,A5, 100cm ve üzeri vb. boyutlarda kullanılabileceği gibi, tişört, kanvas tablo, fincan, fare altlığı, yastık kılıfı, mutfak önlüğü vb. yüzeylere de rahatlıkla bastırılabilir.

Hediye anından, hediyesi ile birlikte fotoğraf çekip gönderen ve akabinde Özel Çizim'in facebook sayfasına değerlendirme yapan müşterilerime yaptırdıkları çizimin şeffaf hallerini (ana karakterler kalıyor, arkası uzay boşluğu oluyor) göndermekteyim, böylece tişört vb. yüzeylere basıldığında etrafında bir dikdörtgen veya kare görüntüsü olmuyor ve orjinal baskı gibi duruyor.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Gizem Akın'a teşekkürler.

Erkek Sevgiliye Hediye, eğlenceli komik hediye, karikatür portre çizimi, portre çizim, karikatür, dişçi karikatür, Yeni Zelanda, hediye fikirleri, kişiye özel hediye,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.