13 Ağustos 2017 Pazar

Sevgiliye Karikatürlü Asker Hediyesi

Sevgiliye Karikatürlü Asker Hediyesi

Counter Strike, Cs Go, vb. fps (silahlı oyun) oyunlarını oynamayı seven ve oyun topluluğu Steam'de zaman geçiren, yakında da askere gidecek olan sevgilisine hediye vermek isteyen müşterimin bana ulaşması üzerine çizilmiş asker hediyesidir.

Bu çizimin hazırlanış amacı yani hediye edildiğinde kullanılacak alan ise sosyal medya profil fotoğraflarındaki alanlar, Steam hesabındaki profil fotoğrafı, WhatsApp fotoğrafı vb. alanlardı. Yani çizim hazırlanırken müşterim bu hediye karikatürün hem oval hem de kare olarak kullanıma uygun olmasını, yani iki şekilde de düzgün görünmesini istiyordu. Bundan dolayı çizim yapılırken oval kesildiğinde bile karakterin güzelce ortada kalacağı şekilde planlayarak ölçeklendirildi ve Cs Go benzeri oyunların bağımlısı olan sevgiliye, elindeki AK-47 eşliğinde güzel bir hediye hazırlanıp verilmiş oldu :)

Bunun yanı sıra, her zaman olduğu gibi, Özel Çizim'de yaptırılan çizimler tek kullanımlık olmadığından, müşterim bu yaptırdığı hediyesini dilediği zaman poster, tablo vb. şekillerde bastırarak da kullanabilecek veya hediye edebilecek.

Eğer sizde askere gidecek sevgilinize, eşinize veya bir yakınıza farklı bir hediye vermek istiyor fakat askere ne hediye verilir ki diye düşünüyor ve klişelere kapılmak istemiyorsanız Özel Çizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Özel Çizim'i tercih eden Yaren Zengin'e teşekkürler.

asker hediyesi, askere hediye, sevgiliye hediye, karikatür, komik hediye, steam profil, özel profil fotoğrafı, asker karikatür, cs go karikatür, asker sevgiliye hediye, karikatür portre, Özel Çizim,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.