9 Ağustos 2017 Çarşamba

Karikatürlü Düğün Hediyesi

Karikatürlü Düğün Hediyesi

Gezmeyi, bira içmeyi seven iki aşık ve sporla ilgilenen bir damat :) İşte bu yeni evli çifte farklı, eğlenceli bir düğün hediyesi vermek isteyen müşterimin bana ulaşması üzerine, yaptığımız telefon görüşmesi ve kendinden gelen fotoğraflar sonrasında rahatlıkla bastırıp hediye edebileceği şekilde çizilip kendisine mail atılan karikatürdür.

Orjinal karikatür A3 boyutunda ve 300dpi kalitededir. Bu yüzden istenirse 5-6 kat büyütülerek veya A4,A5 gibi ufak ebatlarda basılarak kullanılabilir. Unutmayın Özel Çizim'e yaptırılan çizimler tek kullanımlık değildir, ömür boyu farklı alanlarda kullanım imkanı sağlar (tshirt, fincan, telefon kabı, mouse pad vb) :)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Nurdan Ayaz'a teşekkürler.

karikatür, düğün hediyesi, karikatürlü düğün davetiyesi, gelin damat karikatür, gelin hediye, evlilik hediye, Özel Çizim, karikatür portre, Hediye Karikatür, karikatür çizim, yeni evli çift,

Hediye anından fotoğraf gönderen müşterim hem çiziminin şeffaf hediyesini kazanmış, hem de beni mutlu etmiş oldu. Mutluluk anlarını paylaşan müşterime çok teşekkürler.

düğün hediyesi, evlilik hediye, gelin damat karikatür, gelin hediye, Hediye Karikatür, karikatür, karikatür çizim, karikatür portre, karikatürlü düğün davetiyesi, Özel Çizim, yeni evli çift,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.