29 Temmuz 2017 Cumartesi

Hediye Karikatür | Bollywood

Hediye Karikatür | Bollywood

Bollywood hayranı arkadaşına hediye karikatür çizdirmek isteyen müşterimle yaptığım telefon görüşmesi sonrası istekleri doğrultusunda, konsepti tamamen tarafımdan hazırlanmış ve sıfırdan müşteriye özel olarak çizilmiş hediye karikatürdür.

Hediyeyi verecek olan müşterim diğer arkadaşları ile birlikte karikatürde yer almak istediğinden bisiklete binmeyi seven arkadaşları, muhasebeci olan dostları, kızıl saçlı hemşireleri de hediyeye dahil oldular ve Bollywood hayranı bu mimar arkadaşlarına hayatı boyunca unutamayacağı ve her daim kullanabileceği bir hediye vermiş oldular :)

Siz de arkadaşlarınıza hediye vermek istiyor fakat fikir bulamıyor, farklı bir şey olsun diyorsanız, adres : ÖZEL ÇİZİM. Nede olsa her şey sihirli parmaklarda! ;)

Özel Çizim'i tercih ettiği için Yasemin Alver'e teşekkürler.

özel çizim, hediye karikatür, karikatür portre, komik hediye, hediye fikirleri, hediyeler, bollywood, arkadaşa hediye, mühendis hediye, karikatür, doğum günü hediyeleri, hediye resim,

Hediyeyi alan arkadaşlarının o anki mutluluğunun fotoğrafını çekerek Özel Çizim'le paylaşan müşterime çok teşekkür ediyorum. O şaşkınlık ve mutluluk hissini görmek tarifsiz bir duygu :)

arkadaşa hediye, bollywood, doğum günü hediyeleri, hediye fikirleri, Hediye Karikatür, hediye resim, hediyeler, karikatür, karikatür portre, komik hediye, mühendis hediye, Özel Çizim,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.