Babalar Günü Hediyesi | Dağcı

Tırmanış yapmayı ve fotoğraf çekmeyi seven eşine babalar gününde hediye vermek isteyen müşterimin verdiği bilgiler ve gönderdiği fotoğraflar doğrultusunda çizilmiş babalar günü hediyesi karikatürüdür. Hediyede ne çizileceği konusunda fikri olmayan müşteriye yardımcı olunmuş olup fikir ve kompozisyonu da tamamen Özel Çizim tarafından hazırlanarak yardımcı olunmuştur.

Çizim bittiğinde, farklı, eğlenceli, keyifli ve bir o kadar komik bu babalar günü hediyesi, dağın tepesinde düşmesine ramak kala baba, aşağıda onu yamyamlar hayat bulmuştur.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Ayşe Esen'e teşekkürler.

NOT: Çizim boyutça küçültülüp reklam şeridi çekilerek koruma altına alınmıştır. Orjinal çizim 300dpi kalitede A3 ebadında baskıya hazır ve reklamsız halde teslim edilmiştir.

babalar günü hediyesi, Babalar Günü, babalar gunu, babaya hediye, komik hediye, karikatür portre, komik babalar günü, özel çizim, karikatür, baba karikatür, özel hediye, dağcı,

Özel Çizim'i kırmayarak mutluluk anlarından çektikleri bir kareyi paylaşan müşterime çok teşekkür ediyorum, fotoğraf her ne kadar çözünürlük olarak kalitesiz olsa da mutluluklarını görmek çok kolay :) Bu gönderisi ile hem beni çok mutlu etmiş, hem de ücretsiz şeffaf hediyesine kavuşmuş oldu :)

baba karikatür, babalar gunu, Babalar Günü, babalar günü hediyesi, babaya hediye, dağcı, karikatür, karikatür portre, komik babalar günü, komik hediye, Özel Çizim, özel hediye,
Blogger tarafından desteklenmektedir.