23 Nisan 2017 Pazar

Tanışma Hikayesi | Hediye Karikatür

Tanışma Hikayesi | Hediye Karikatür

Eşinizle, aşkınızla nasıl tanıştınız? Eğer tanışma hikayeniz farklı ise gerçekten karikatür çizdirmek hoş bir tercih, müşterim de bu tercihi kullanıp internette bir şekilde beni bulmuş :)

Piknik yapmaya gittiği alanda voleybol oynarken kazayla voleybol topunu tanımadığı bir kadının suratına çarptıran, özür dilemek için yanına gittiğinde sonu evliliğe kadar giden bu tanışma hikayesini müşterime istediği şekilde çizip baskıya hazır halde çizdiğim karikatür çizimidir.

Çizilen karikatür sonrasında baskıya hazır halde A3, A4 boyutlarında 300dpi kalitede CMYK ve RGB renk modları ile müşteriye teslim edilmiştir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Mustafa Cihat Bey'e teşekkürler.

Unutulmamalıdır ki, hediye edilen bir kıyafet vb. eşyalar bir süre sonra ömrünü yitirip ortadan kaybolabilir, ya da sıradan gelebilir. Ama sürekli kullanabileceğiniz, dilediğiniz zaman farklı alanlarda bastırabileceğiniz, SİZE ÖZEL çizilmiş bir karikatür her zaman evinizin ya da sevdiğinizin duvarında kalacaktır :)

Tanışma Hikayesi Hediye Karikatürü, tanışma hikayesi, eşinizle nasıl tanıştınız, aşk hikayesi, hediye karikatür, eşinize komik hediye, komik hediye, karikatür, eğlenceli hediye,

Müşteri mutluysa Özel Çizim'de mutlu :)

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.