6 Nisan 2017 Perşembe

Sünnet Davetiyesi Çizimi

Sünnet Davetiyesi Çizimi

6 ve 1 yaşındaki çocuklarının sünneti için davetiye çizdirmek isteyen müşterimin gönderdiği fotoğraflardan yola çıkılarak, istekleri doğrultusunda hazırlanmış karikatürlü sünnet davetiyesi çizimidir. Müşterim davetiye ebadı vb teknik bilgileri ve karikatürün kompozisyonunu tamamen bana bırakmıştır. Davetiye çizimi bittikten sonra bastırmayı tercih ettiği internet sitesi için yardım istemiş ve kendisine çizim sonrası gerekli destek tarafımca verilmiştir.

Karikatürlü sünnet davetiyesine ek olarak, poster yapıp kullanabilmeleri adına 50 x 70cm ebatlarında da ikinci bir çalışma kendilerine hediye edilmiştir.

Özel Çizim'i tercih ettiği için Serkan Ertunç Bey'e teşekkürler.

TEKNİK BİLGİLER
Davetiye çizim ölçüsü 16 x 16 cm | CMYK renk modu | 300 dpi kalite
Poster: 50 x 70 cm | CMYK renk modu | 300 dpi kalite

NOT: Buraya eklenen çizimler orjinal çizimlerin boyutça küçültülüp reklam şeridi ile korumaya alınmış görüntüleridir. Orjinal çizimler boyutça büyük ve reklam şeriti-yazısı bulundurmamaktadır.Sünnet Davetiyesi, Komik Sünnet Davetiyesi, davetiye çizim, komik davetiye, karikatürlü sünnet, komik sünnet, karikatür, Karikatür Çizimleri, Kişiye özel davetiye, karikatür portre,

50 x 70 cm veya aynı oranlarda bastırıp kullanabilmesi için hazırlayıp gönderdiğim hediye :)

Sünnet Davetiyesi, Komik Sünnet Davetiyesi, davetiye çizim, komik davetiye, karikatürlü sünnet, komik sünnet, karikatür, Karikatür Çizimleri, Kişiye özel davetiye, karikatür portre,

Müşterim çizdiğim davetiyeleri bastırmak için bir site bulmuş fakat işlemleri nasıl yapacağını bilemiyordu. Kendisine yardımcı olup davetiyelerinin siparişini verdim. Çizdiğim davetiyeler baskıdan gelmiş, müşterim mutlu, ben mutlu :)

Özel Çizim

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.