17 Nisan 2017 Pazartesi

Kişiye Özel Düğün Davetiyesi Çizimi

Kişiye Özel Düğün Davetiyesi Çizimi

Eşi Bmw e30 hastası olan müşterimin isteği ve anlattıklarına göre çizilip, baskıya hazır halde çizilip teslim edilmiş 20 x 14 cm ebadındaki karikatürlü davetiyedir.

Teknik bilgi: Zarfın içine kolay girip çıkabilmesi için 0,5mm kesim payı konmuş ve CMYK renk modu ile 300 dpi kalitede çizilmiştir.

Çizimler tamamen müşteriye özel çizilmiştir, Özel Çizim'de (aksi istenmedikçe) taslak kullanılmaz, tüm çizimler sizlere özel olarak SIFIRDAN çizilir.

UYARI: Buraya eklenen çizimler orjinalini korumak adına boyutça küçültülmüş ve reklam şeridi ile koruma altına alınmıştır.

düğün davetiyesi, karikatürlü düğün davetiyesi, komik düğün davetiyesi, davetiye çizdir, düğün davetiyesi çizimi, davetiye karikatürü, davetiye örnekleri, Kişiye özel davetiye,

1-2 Değişiklik sonrası son hali (Erkek yüzünün başka bir fotoğraf üzerinden tekrar çizilmesi, saç ve dudak renginin değiştirilmesi, kaportayı çizen kedinin yeniden çizilmesi vb.)


davetiye çizdir, davetiye karikatürü, davetiye örnekleri, düğün davetiyesi, düğün davetiyesi çizimi, karikatürlü düğün davetiyesi, Kişiye özel davetiye, komik düğün davetiyesi,

Whatsapp tuşu sadece mobil cihazlarda çalışmaktadır.

ARADIĞINIZ KONUYLA İLGİLİ BİR METİN YAZIP ENTER'A BASINIZ.